O Nas

Kraft-Box | Kompleksowe rozwiązania

Wyróżniamy się 20-letnim doświadczeniem w produkcji opakowań najwyższej jakości. Prężnie rozwijamy naszą przestrzeń produkcyjną, która obecnie sięga 2,5 tys. m kw.
Tworzymy opakowania z tektury falistej dla wielu branż. Naszym priorytetem są klienci indywidualni, dla których konstruujemy opakowania szyte na miarę.


Dbając o zadowolenie naszych Klientów oferujemy produkty z nadrukiem flexo HD, offsetowym, oraz w technice cyfrowej w różnorodnych konfiguracjach tektur:
3 - warstwowe: F,E,B,C
5 – warstwowe: EE, EB, EC, BC
7 – warstwowe w różnych konfiguracjach


W dobie wzmożonej walki o czystość środowiska na naszej planecie produkty wykonywane z materiałów papierowych, biodegaradowalnych, zyskują z każdym dniem na znaczeniu.
Nasza firma nie pozostaje obojętna i wychodzi naprzeciw globalnemu trendowi Eko. Opakowania firmy Kraft – Box, jak również kreacje przestrzenne, tworzone w naszym zakładzie, są przedłużeniem myślenia proekologicznego. Tektura to doskonały zamiennik dla opakowań plastikowych, których recykling jest bardzo utrudniony.

Nasze certyfikaty

Forest Stewardship Council (FSC®) – to międzynarodowa organizacja promująca odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi świata. Istotą wdrożenia Systemu Kontroli Pochodzenia Produktu jest zapewnienie takiego systemu zaopatrzenia w surowce drzewne, który zagwarantuje wykorzystanie wyłącznie surowców o znanym i udokumentowanym pochodzeniu.

Zgodność z wymaganiami BRC PACKAGING AND PACKAGING MATERIALS gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo wytwarzanych opakowań oraz umożliwia spełnienie wymagań prawnych i higienicznych.Certyfikacja BRC PACKAGING AND PACKAGING MATERIALS w przypadku firm zajmujących się produkcją opakowań i materiałów opakowaniowych, jest najlepszym dowodem zaangażowania wytwórcy w zapewnienie bezpieczeństwa, jakości i legalności produktu.

Norma ISO 14001:2015 jest zbiorem przepisów dotyczących organizacji Systemu Zarzadzania Środowiskowego, który organizacja może wykorzystać, aby poprawić środowiskowe efekty swojej działalności, a także zminimalizować koszty.Kładzie ona nacisk na sprawniejszą komunikację, osiągnięcie zamierzonych wyników systemu zarządzania środowiskowego stanowiącego wartość dla samego środowiska, organizacji i jej stron zainteresowanych.

ISO 9001 to międzynarodowa norma określająca wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji. Normę tę mogą stosować wszystkie organizacje, niezależnie od ich wielkości i rodzaju. Ukierunkowana jest ona na zrozumienie i spełnienie wymagań klienta, a więc określonych potrzeb względem wyrobów danej organizacji, przyjęcie podejścia procesowego, dostarczanie wyników skuteczności procesów oraz ich ciągłe doskonalenie, w oparciu o obiektywne pomiary.

Bio Innowacje

Czynnie realizujemy politykę zrównoważonego rozwoju w wielu aspektach prowadzenia naszej działalności. W produkcji opakowań kierujemy się wyborem materiałów, które podlegają recyklingowi, ograniczając negatywny wpływ opakowań na środowisko naturalne.
Nasze zasady:

Nieustannie poszukujemy innowacji w kategorii wykorzystywanych materiałów wprowadzając produkty biodegradowalne i biokompostowalne

Stosujemy surowce odnawialne do wytwarzania naszych opakowań

W produkcji opakowań wykorzystujemy surowce pochodzące z recyklingu

Nasi projektanci starają się efektywnie wykorzystać materiał, ulepszając obecne konstrukcje opakowań

Kraft-Box

Kontakt

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego, mailowego lub prosimy wypełnić poniższy formularz kontaktowy.


Dziękujemy za wysłanie wiadomości, odpowiemy na nią najszybciej jak możemy.

Przekierowanie na stronę główną nastąpi za 5 sekund...
Wiadomość nie została wysłana, spróbuj ponownie

Nasz adres

Kraft-Box Sp. z o.o. ul. Łąkowa 3A Kowalew 63-300 Polska